Lahega fastighet flygfoto

Kontaktuppgifter


Visa större karta


Besöksadress

Makadamgatan 16, Box 13073, 250 13 Helsingborg
Telefon: 042-25 67 00
Telefax: 042-25 67 50
info@clemondo.se 

Order

Telefon: 042-25 67 20
Telefax: 042-25 67 21
info@clemondo.se

Lahega

Ledning

Michael Engström (VD)
phone 0763 74 87 69
email
michael.engstrom@clemondo.se

Hans Östebo (Ekonomichef)
phone 0725 89 94 35
email
hans.ostebo@clemondo.se

Eva Ärlebo (Affärsområdeschef Varumärken)
phone 0731 43 30 36
email
eva.arlebo@clemondo.se

Jesper Svensson (Försäljningschef Fordon & Industri)
phone 0705 29 17 22
email
jesper.svensson@clemondo.se

Mikael Flygh (Marknadschef)
phone 0733 34 04 91
email
mikael.flygh@clemondo.se

Mathias Andersson (Inköpschef)
phone 0733 87 60 85
email
mathias.andersson@clemondo.se

Pernilla Hagerman (Produktionschef)
phone 0725 75 96 47
email
pernilla.hagerman@clemondo.se

Björn Vackmyr (Affärsområdeschef Private Label)
phone 0735 05 73 34
email
bjorn.vackmyr@clemondo.se

Försäljning Fordon

Eva Ärlebo (Affärsområdeschef Varumärken)
phone 0731 43 30 36
email
eva.arlebo@clemondo.se

Jesper Svensson (Försäljningschef Fordon & Industri)
phone 0705 29 17 22
email
jesper.svensson@clemondo.se

Sören Hofgaard (Affärsområdeschef Fordon Industri)
phone 0734 20 57 01
email
soren.hofgaard@clemondo.se

Dennis Alexis (Key Account Manager Fordon)
phone 0709 10 17 07
email
dennis.alexis@clemondo.se

Daniel Graff (Key Account Manager Fordon)
phone 0768 50 34 47
email
daniel.graff@clemondo.se

Mikael Larsen (Key Account Manager Fordon)
phone 0709 10 17 36
email
mikael.larsen@clemondo.se

Robert Tordenhag (Key Account Manager Livsmedel/Industri)
phone 0706 99 61 70
email
robert.tordenhag@clemondo.se

Anette Fridholm (Produktutvecklare)
phone 0703 74 77 45
email
anette.fridholm@clemondo.se

Fordon kemifrågor (Kemisk- tekniska frågor)
042 25 67 60
email
info@clemondo.se

Mathias Einarsson (Representant Skåne, Blekinge.)
phone 0761 17 97 39
email
mathias.einarsson@clemondo.se

Sonny Lind (Representant Småland, Öland, Gotland.)
phone 0709 10 17 37
email
sonny.lind@clemondo.se

Krister Settergren (Representant Halland, Nordvästra Skåne.)
phone 0709 10 17 44
email
krister.settergren@clemondo.se

Andreas Olander (Representant Göteborg, Bohuslän, Norra Halland.)
phone 0768 50 34 88
email
andreas.olander@clemondo.se

Marcus Svedlindh (Representant Västmanland, Södermanland, Södra Stockholm.)
phone 0709 10 17 33
email
marcus.svedlindh@clemondo.se

Jonas Holmqvist (Representant Södermanland)
phone 0707 27 71 30
email
jonas.holmqvist@clemondo.se

Tony Jägerholm (Representant Stockholm)
phone 0709 10 17 46
email
tony.jagerholm@clemondo.se

Lars Holmberg (Representant Värmland, Dalsland, Närke.)
phone 0709 10 17 40
email
lars.holmberg@clemondo.se

Anders Johansson (Representant Hälsingland, Dalarna, Gästrikland, Jämtland)
phone 0709 10 17 41
email
anders.johansson@clemondo.se

Peter Söderström (Representant Örnsköldsvik)
phone 0733 03 87 27
email
peter.soderstrom@clemondo.se

Försäljning Hygien

Eva Ärlebo (Affärsområdeschef Varumärken)
phone 0731 43 30 36
email
eva.arlebo@clemondo.se

Camilla Sager (Tender Manager)
phone 0734 20 25 11
email
camilla.sager@clemondo.se

Karolina Hansson (Key Account Manager Hygien & Lokalvård)
phone 0731 50 21 71
email
karolina.hansson@clemondo.se

Hygien kemifrågor (Kemisk- tekniska frågor)
042 25 67 65
email
info@clemondo.se

Försäljning Industri

Eva Ärlebo (Affärsområdeschef Varumärken)
phone 0731 43 30 36
email
eva.arlebo@clemondo.se

Jesper Svensson (Försäljningschef Fordon & Industri)
phone 0705 29 17 22
email
jesper.svensson@clemondo.se

Sören Hofgaard (Affärsområdeschef Fordon Industri)
phone 0734 20 57 01
email
soren.hofgaard@clemondo.se

Mattias Hess (Key Account Manager Industri)
phone 0708 15 30 46
email
mattias.hess@clemondo.se

Robert Tordenhag (Key Account Manager Livsmedel/Industri)
phone 0706 99 61 70
email
robert.tordenhag@clemondo.se

Mattias Skogar (Produktutvecklare)
phone 0706 89 67 29
email
mattias.skogar@clemondo.se

Industri kemifrågor (Kemisk-tekniska frågor)
042 25 67 61
email
info@clemondo.se

Mathias Einarsson (Representant Skåne, Blekinge.)
phone 0761 17 97 39
email
mathias.einarsson@clemondo.se

Sonny Lind (Representant Småland, Öland, Gotland.)
phone 0709 10 17 37
email
sonny.lind@clemondo.se

Krister Settergren (Representant Halland, Nordvästra Skåne.)
phone 0709 10 17 44
email
krister.settergren@clemondo.se

Andreas Olander (Representant Göteborg, Bohuslän, Norra Halland.)
phone 0768 50 34 88
email
andreas.olander@clemondo.se

Marcus Svedlindh (Representant Västmanland, Södermanland, Södra Stockholm.)
phone 0709 10 17 33
email
marcus.svedlindh@clemondo.se

Jonas Holmqvist (Representant Södermanland)
phone 0707 27 71 30
email
jonas.holmqvist@clemondo.se

Tony Jägerholm (Representant Stockholm)
phone 0709 10 17 46
email
tony.jagerholm@clemondo.se

Lars Holmberg (Representant Värmland, Dalsland, Närke.)
phone 0709 10 17 40
email
lars.holmberg@clemondo.se

Peter Söderström (Representant Örnsköldsvik)
phone 0733 03 87 27
email
peter.soderstrom@clemondo.se

Anders Johansson (Representant Hälsingland, Dalarna, Gästrikland, Jämtland)
phone 0709 10 17 41
email
anders.johansson@clemondo.se

Försäljning Private Label

Mikael Fjellsén (Key Account Manager Private Label)
phone 0734 20 25 43
email
mikael.fjellsen@clemondo.se

Support

Kundsupport/Innesälj (Kundsupport/Innesälj)
042 25 67 20
email
info@clemondo.se

Sara Kanstedt (Teamledare Kundsupport/Innesälj)
phone 0723 06 28 63
email
sara.kanstedt@clemondo.se

Kristin Loorents (Kundsupport/Innesälj)
phone 0737 73 46 01
email
kristin.loorents@clemondo.se

Marie-Louise Cedermalm (Kundsupport/Innesälj)
phone 0735 42 83 27
email
marie-loiuse.cedermalm@clemondo.se

Sabina Magnusson (Kundsupport/Innesälj)
phone 0723 04 19 70
email
sabina.magnusson@clemondo.se

Fordon kemifrågor (Kemisk- tekniska frågor)
042 25 67 60
email
info@clemondo.se

Hygien kemifrågor (Kemisk- tekniska frågor)
042 25 67 65
email
info@clemondo.se

Industri kemifrågor (Kemisk-tekniska frågor)
042 25 67 61
email
info@clemondo.se

Marknadskommunikation

Mikael Flygh (Marknadschef)
phone 0733 34 04 91
email
mikael.flygh@clemondo.se

Jonas Andreén (E-Business Manager)
phone 0733 02 48 42
email
jonas.andreen@clemondo.se

Martina Wahlgren (Projektledare)
phone 0761 69 46 43
email
martina.wahlgren@clemondo.se

Claes Wassholm (Produktadministratör)
phone 0723 91 77 23
email
claes.wassholm@clemondo.se

Sofie Lindgren (Marknadskoordinator)
phone 0723 91 77 21
email
sofie.lindgren@clemondo.se

Inköp

Mathias Andersson (Inköpschef)
phone 0733 87 60 85
email
mathias.andersson@clemondo.se

Anne Berglund (Inköpare)
phone 0723 91 77 22
email
anne.berglund@clemondo.se

Jonas Schoultze (Inköpare)
phone 0706 66 63 20
email
jonas.schoultze@clemondo.se

F&U

Magnus Winroth (Produktutvecklingschef)
phone 0737 73 46 00
email
magnus.winroth@clemondo.se

Åsa Möller (Miljösamordnare)
phone 0723 91 77 24
email
asa.moller@clemondo.se

Liza Nilsson (Kvalitetschef)
phone 0733 42 20 64
email
liza.nilsson@clemondo.se

Anette Fridholm (Produktutvecklare)
phone 0703 74 77 45
email
anette.fridholm@clemondo.se

Johanna Karlsson (Produktutvecklare)
phone 0735 14 98 62
email
johanna.karlsson@clemondo.se

Mattias Skogar (Produktutvecklare)
phone 0706 89 67 29
email
mattias.skogar@clemondo.se

Andrea Lomander Cedergren (Produktutvecklare)
phone 0708 29 40 34
email
andrea.lomander@clemondo.se

Produktion

Pernilla Hagerman (Produktionschef)
phone 0725 75 96 47
email
pernilla.hagerman@clemondo.se

Michael Johansson (Förman Produktion)
phone 0723 91 77 20
email
michael.johansson@clemondo.se

Jonas Nilsson (Förman Produktion)
phone 0723 91 77 11
email
jonas.nilsson@clemondo.se

Johan Sangeus (Förman Lager)
phone 0723 91 77 19
email
johan.sangeus@clemondo.se

Gabriella Sabotkovska (Produktionsplanerare)
phone 0733 88 09 25
email
gabriella.sabotkovska@clemondo.se

Daniel Blixt-Nilsson (Fastighets- och Underhållsansvarig)
phone 0722 34 20 58
email
daniel.blixt-nilsson@clemondo.se

Detlev Nowakovski (Produktionstekniker)
phone 0708 71 26 07
email
detlev.nowakovski@clemondo.se

IT

Michael Engström (VD)
phone 0763 74 87 69
email
michael.engstrom@clemondo.se

Jonas Andreén (E-Business Manager)
phone 0733 02 48 42
email
jonas.andreen@clemondo.se

Ekonomi

Hans Östebo (Ekonomichef)
phone 0725 89 94 35
email
hans.ostebo@clemondo.se

Ewa Leonhard (Redovisningsansvarig)
phone 0723 91 77 00
email
ewa.leonhard@clemondo.se

Elisabeth Berglund (Ekonomiassistent)
phone 0723 91 77 02
email
elisabeth.berglund@clemondo.se

Ingela Börjesson (Löneansvarig)
phone 0723 91 77 01
email
ingela.borjesson@clemondo.se